Asociace turistických oddílů mládeže ČR je spolek dětí a mládeže s celorepublikovou působností, zaměřený především na turistiku a tábornictví. Členové oddílu Veselí Medvědi – Brumlové jsou u „tomíků“ registrováni od 1.2.2023. 

Pionýr, 96. PS

96.pionýrskou skupinu založili členové veselých Medvědů – Brumlů 25. 11. 1995. Součástí této skupiny jsme byli až do roku 2022, kdy nás přijali pod svá křídla tomíci. Táborovou základnu ve Sloupu, kterou jsme pořídili, vybavili a znovuzprovoznili  na jaře 2017, si ponechali Barbora Zbejvalová, Lukáš Breburda a ostatní členové oddílu Radovani. Mezi partnery jsou uvedeni, protože nám naši základnu 3x do roka půjčují.

Hlavní město Praha

Díky podpoře HMP z programů na podporu využití volného času dětí a mládeže jsou naše akce dostupnější širšímu spektru zájemců.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Organizace, které realizují volnočasové aktivity pro děti a mládež, mohou žádat o podporu v dotačních programech, které administruje MŠMT, ani u oddílu Veselí Medvědi – Brumlové tomu není jinak. Díky této podpoře jsou naše akce dostupnější a zajímavější.