Kontakt a adresa

Chcete poznat místo, kde pořádáme od roku 2017 letní tábory, místo, kde jsme do roku 2022 uskutečnili úspěšné hudební festivaly FolkyTonk? Tak to musíte jet s námi do Sloupu v Čechách na tábor – viz ZDE.

Adresa táborové základny:

TZ Medvědín Sloup

Luční 255, 471 52 Sloup v Čechách

GPS:       50.7442044N, 14.6070317E 

Táborovou základnu ve Sloupu jsme získali od Pražské organizace Pionýra bezúplatným převodem na podzim 2016. Následně jsme ji zrekonstruovali, nově vybavili a podařilo se nám i narovnat majetkoprávní vztahy okolo pozemků. Znovu zprovozněna byla TZ v červnu 2017. Fotofilm mapující vývoj na TZ v průběhu rekonstrukce můžete vidět ZDE. Radek, Lucka, Jirka a Honza (Veselí Medvědi-Brumlové) se o TZ starali, zajišťovali bezodkladné opravy a údržbové práce do 31.ledna 2023. K tomuto datu převzali správu plně pionýři z Prahy 8 – 96.PS, zároveň také pro nás připravili nájemní smlouvu, ve které nám umožňují TZ 3x do roka využít (včetně LT v druhé polovině srpna).

 

Popis

Táborová základna Medvědín se nachází na úpatí Lužických hor, cca 10 km od České Lípy. Leží cca 1,5 km od koupaliště ve Sloupu v Čechách (Radvanecký rybník), v lesním porostu  směrem k obci Lindava. K základně lze dojet autem po zpevněné lesní komunikaci, parkovat je možné přímo před areálem.

Ubytování: Na TZ je 14 dvouložnicových chatek, stojících v přehledné „podkově“, jejich kapacita je od 5 do 7 lůžek. Pro náš LT využíváme i podsadové stany. Pokoje chatek jsou vybaveny nízkými i patrovými lůžky, na kterých jsou PU matrace. Ke spaní návštěvníci používají vlastní spacáky, lůžkoviny na TZ nejsou.

Sociální zařízení: WC i sprchy jsou umístěny v samostatné budově v bezprostřední blízkosti chatek, jsou rozdělené chlapci / dívky.

Zázemí: Zázemí tvoří klubovna v samostatné budově, jídelna, která je umístěna v hlavní hospodářské budově, stejně jako ošetřovna a „marodka“.