Přišel opět po roce čas, kdy Veselí Medvědi obnovují své členství u Pionýr, z. s. – 96.PS., anebo vítají mezi sebou nové kamarády, jedno zda děti či dospěláky. Na naše video pozvánky ke členství se můžete podívat TADY a také ZDE.

V loňském roce byl vedle Radovanů založen starými členy nový oddíl, který zvolil název „Brumlové“. Ten si dal si do vínku návrat ke kořenům tábornictví a turistiky, a tímto směrem se bude i ubírat program jeho akcí.  Akce  Brumlů budou účastnicky menší, než bylo doposud u Veselých Medvědů zvykem, ale na druhou stranu budou také otevřené celým rodinám. Jedinou výjimkou zaměření bude organizace celorepublikové hudební soutěže FolkyTonk, kterou členové Brumlů, (tehdy ještě Radovanů), zakládali.

Budeme rádi, pokud najdeme nové či staronové kamarády, kteří rozšíří řady Veselých Medvědů a navíc si zvolí oddíl Brumlů. Čas na odeslání přihlášky je do 29. ledna 2021. Formulář pro dětského člena je stažení ZDE, pro dospěláka ZDE, po jeho vyplnění a naskenování se odesílá na adresu Rybiz@veselimedvedi.cz. U 96. PS Veselí Medvědi se stejně jako u ostatních spolků, platí členský příspěvek, ten činí 210,- Kč (případně 310,- Kč, pokud by rád budoucí člen získal šátek na krk s logem VM) a je splatný do 26. ledna 2021 na účet 152047780/5500.